Değerli Meslektaşlarımız, 

5-7 Nisan 2019 tarihlerinde Akra Otel, Antalya’da düzenlenecek olan 1. Ulusal Sigara Bırakma Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur duyuyoruz. 

Bu yıl bir ilki gerçekleştireceğimiz ve geleneksel hale getirmek istediğimiz kongremiz sigarayı bırakmak isteyen hastalarını tedavi etmeye gönül vermiş ve özellikle sigara bırakma polikliniklerinde çalışan hekimlerin ihtiyaçlarını karşılamak için düzenlenmiştir. Bağımlılık Psikiyatrisi Derneği tarafından düzenlenecek olan kongremizde yıllardır ülkemizde tütün kontrolü ve sigara bırakma hizmetlerinde görev almış profesyonellerle Sigara Bırakma Polikliniklerinde çalışan hekimleri bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Geleceğimiz ve bizler için önemli bir adım olan ilk kongremizde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Gelin hep beraber neler yaptığımızı, neler yapabileceğimizi ve hastalarımızın başarısını nasıl artırabileceğimizi konuşurken birbirimizi tanıyalım, iletişimimizi devam ettirmenin yollarını arayalım ve ayrılırken bir sonraki buluşmamızın istek ve heyecanını paylaşalım.

Katılım ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Düzenleme Komitesi adına,

Tijen ŞENGEZER

Kongre Başkanı